Головна / Дніпропетровська область / Кривий Ріг / Допомога тваринам
Тільки локальні організації

Doctors4UA

Соціальний проект, створений задля допомоги кожному українцю, якого зачепила війна.. Лікарі зі всього світу готові безкоштовно надавати консультації з будь-яких медичних питань, що виникають у жителів України, які не можуть відвідати лікаря фізично.
Також ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем-ветеринаром на платформі.


Handy Friends for Ukraine

Платформа для українців по всьому світу. Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.


UAnimals

З 2016 року UAnimals пропагує гуманне ставлення до тварин, їхній захист від експлуатації та знущань. За останні роки нам вдалося заборонити цирки з тваринами в двох десятках міст, домовитися про відмову від натурального хутра кількома десятками дизайнерів, а також добитись прийняття кількох важливих зоозахисних законів.
🔼Однак 24 лютого 2022 року російські війська розв'язали повномасштабний наступ на території України і тепер головні зусилля UAnimals зосереджені на порятунку тварин, які постраждали від війни:
🧾ми допомагаємо фінансово притулкам;
🧾забезпечуємо тварин кормом;
🧾підтримуємо заклади, які перебувають під тимчасовою окупацією;
🧾допомагаємо відбудовувати притулки, які постраждали від обстрілів
🧾намагаємось евакуювати тварин в інші країни або в більш безпечні місця в Україні;
🧾наші юристи займаються питаннями жорстокого поводження з тваринами і домоглися на законодавчому рівні прийняття законопроєкту в першому читанні щодо заборони феєрверків.

З приводу ситуації у Херсонській області.

Якщо вам потрібна допомога з евакуацією тварин, пишіть нам в особисті повідомлення або дзвоніть за номером 068 810 48 76! Ми зробимо все можливе, щоб врятувати тварин.


Ukraine animals

Прилаштування бездомних тварин через соціальні мережі. Збори на харчування та інші необхідні для тварин речі.


Ukrainenow

Глобальна децентралізована ініціатива, що допомагає Україні та іншим націям справлятися з гуманітарною кризою та наслідками жорстокого вторгнення російської федерації.


Ukrainian Pet Association Worldwide

Працюємо над досягненням добробуту тварин в Україні та в цілому світі. Ми революціонери, які готові зламати неефективну систему в трьох векторах: інфраструктурний, освітній, законодавчий. З початку повномасштабного вторгнення запустили проєкт "Хвостатим заручникам війни", у межах якого надаємо гуманітарну допомогу опікунам чотирилапих, волонтерам та притулкам у зонах, близьких до бойових дій. UPAW співпрацює з більшістю українських зоозахисних організацій, спілок з питань тварин України та державними інстанціями. Саме так ми стали сильнішими і маємо більше шансів знайти гуманітарну та фінансову допомогу від західних компаній та людей за кордоном. Тих, хто долучається до допомоги Україні, ми називаємо донорами — їх внесок рятує життя нашим тваринам ❤️


Благодійний фонд "Єлеон"

Благодійний фонд "Єлеон" з м. Коростень Житомирської області. З 2016 року працює для підтримки малозабезпечених сімей, дітей, важкохворих та тих хто потребує допомоги. Надає можливість матеріальну, психологічну та соціальну допомогу. З початком повномаштабної війни у 2022 році фонд розширив свою діяльність, створивши «SAFEHOUSE» - БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ І СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ МАТЕРІВ З ДІТЬМИ, в тому числі з особливими потребами, де безкоштовно проживають та отримують допомогу ВПО. Отримати допомогу можна як у волонтерському штабі так і Новою поштою по всій Україні.


Волонтерська ініціатива

Приймаємо запити на допомогу щодо тварин: корми, ветеринарні ліки/препарати, прилаштування, допомога в евакуації тощо.


ГО "Акварай"

Це надання
1)Гуманітарної допомога по Україні та на окупованих територіях (ВПО та військовим)
2) Юридичні консультації, правова допомога багатодітним сім'ям інвалідам та переселенцям.
3) Розвиток молоді та спорту


ГО Асоціація жінок України “Дія”

Асоціація жінок України “ДІЯ” є неприбутковою, недержавною та некомерційною організацією зі статусом юридичної особи.
Метою організації є захист жіночих, соціальних, економічних, духовних, політичних та інших прав і інтересів жінок та членів їхніх родин, сприяння просуванню принципів гендерної рівності, розкриття професійних і ділових якостей жінок, підтримка їх підприємницької ініціативи, захист прав дітей та молоді, вирішення питань освіти, культури, духовності.


Онлайн-консультація ветеринара

Надають онлайн-консультацію щодо стану здоров'я котів, собак та гризунів. На зв'язку цілодобово та можуть проводити консультації українською, англійською та польською мовами.