Про проєкт

Паляниця.Інфо — це відкрита база організацій, які надають гуманітарну та волонтерську допомогу населенню по всій Україні.

Платформа створена Українською Волонтерською Службою спільно з IT-компанією SoftServe для допомоги людям у час повномасштабної війни.

Паляниця.Інфо налічує понад 950 організацій та ініціатив, які регулярно оновлюються. Портал створений для того, аби спростити пошук допомоги та зробити його ефективнішим. Відтак організації розподілені за 15 категоріями, актуальними під час війни та розподіляються за локаціями в Україні.

Кожна організація, додана на платформу, верифікується Українською Волонтерською Службою. Наша команда регулярно контактує з представниками ініціатив для актуалізації та оновлення інформації.

Якщо ініціатива має власний окремий чат — ми залишаємо спеціальний дисклеймер. Це зроблено з метою збереження безпеки користувачів, оскільки команда Української Волонтерської Служби не має змоги верифікувати кожну можливість чату.

Як користуватись платформою та для кого вона створена

Якщо ви потребуєте гуманітарної чи волонтерської допомоги — скористайтесь спеціальним фільтром на головній сторінці. Фільтр дозволяє за лічені хвилини знайти потрібну організацію, залежно від вашого місцеперебування та категорії запиту.

Після цього, із переліку потрібних ініціатив можна обрати ту, яка найбільше відповідає вашому запиту. На окремій сторінці організації зберігаються актуальні дані про неї — опис, контакти, офіційний вебсайт тощо.

Якщо ви є представником/представницею волонтерської організації — скористайтесь кнопкою «Додати інформацію». Після заповнення спеціальної форми представник нашої команди сконтактує з вами для підтвердження інформації.

Наша команда завжди радо приймає зворотний зв’язок. Якщо у вас залишились питання чи коментарі - сконтактуйте з нами за цією електронною адресою: platforma@volunteer.country.